Logo

kvalita

abychom se mohli našim klientům podívat do očí

o nás

Společnost T.R.I. vznikla již v roce 1997 jako společnost se zaměřením na kompletní zabezpečení svých klientů výpočetními a kancelářskými systémy a spotřebním materiálem. Postupem času jsme se začali soustředit na pronájem IT techniky. Dnes představují pronájmy a s tím spojené služby hlavní obor naší činnosti. Jsme schopni zajistit kompletní IT řešení vaší akce. Od počítačů, notebooků, monitorů, síťových prvků, tiskáren, scannerů, kopírek až po tvorbu prezentací a speciálního software.

Významná část naší společnosti se zabývá vývojem mobilních aplikací, webových projektů a zákaznického softwaru. Specializujeme se na software pro podporu akcí.

Od samého počátku se všichni ve společnosti T.R.I. snažíme maximálně vycházet vstříc všem našim klientům a jejich mnohdy náročným požadavkům a věříme, že se nám to daří.

gRnt - pronájem IT techniky

Malé soukromé akce či významné události, malé nebo velké společnosti, místní či globální značky v Česku nebo v zahraničí. Nabízíme na míru šité technické řešení pro všechny typy událostí a klientů. Jsme i developeři zákaznického softwaru pro různé platformy.

Více

gCon - kongresový systém

Naše dlouholeté zkušenosti z oboru jsme využili při vývoji jedinečného systému pro kompletní správu digitálního obsahu eventu. Je to jednoduché a přesto velice komplexní technické řešení pro pořadatele odborných kongresů.

Více

gSee - zobrazovací systém

Pro potřeby konferenčních center a hotelů jsme vytvořily systém pro řízení obsahu integrovaných multimediálních obrazovek. Systém na míru vytvořených šablon vám umožní dosáhnout požadovaných výsledků zobrazení s minimálním úsilím.

Více

spolupracujeme

Guarant
c-in
Cubex
AVmedia
KCP
Yventech

podporujeme

Taxis Snow Polo

Stali jsme se partnerem této vyjímečné sportovní události, která se koná na dostihovém závodišti v Pardubicích. Doufáme, že se z ní stane jedna z tradičních každoročních akcí.

TERIBER hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem: powered by ŠKODA AUTO

Již po několikáté jsme se stali technologickým partnerem této akce. Jde o charitativní happening pro veřejnost pořádaný Nadací Terezy Maxové dětem.

Obrok

Akce, kterou pořádá organizace Junák – český skaut se koná vždy po dvou letech na různých místech České republiky. Již od roku 2009 jsme partnerem techniky, kterou skauti využívají. Podívali jsme se již do Josefova, Blanska, Švihova, Liberce a Trutnova.

Srdce na dlani

Vyvynuli jsme software pro interaktivní dárcovstí během charitativních akcí tohoto nadačnéího fondu.

Polní Chrčice

Provozujeme informační systém obce pro rozesílání SMS občanům. Jsme pravidelnými sponzory největší obecní akce v roce - "Neckiády".

náš tým

Josef Blecha

vedení firmy
komunikace s klienty
organizace akcí
Pavel Matějka

777 101 613
operační systémy
počítačové sítě
grafika
Aleš Basík

775 101 413
vedení projektů
marketing
3D grafika
Tomáš Bělina

777 101 370
programování
mobilní aplikace
technický dozor na akcích
David Veselý

774 066 677
grafika
programování
mobilní aplikace
technický dozor na akcích
Jakub Hlaváček

724 589 860
vedení projektů
Powerpoint specialista
technický dozor na akcích
Tomáš Navrátil

723 075 320
technický dozor na akcích
Powerpoint specialista
testování software
Andrej Zymin

777 446 379
programování
mobilní aplikace
technický dozor na akcích