CZ
EN

Naše dosavadní softwarové práce

  Dovolujeme si vám krátce představit některé naše softwarové práce. Je to výběr těch podle nás nejzajímavějších nebo nejnáročnějších, které jsme realizovali v poslední době.
hra Scrabble
Opět jsme realizovali jednu hru pro pobavení účastníků výstavy. Jednalo se o převedení známé deskové hry Scrabble na PC. Byly vytvořeny dvě verze. První pro jednoho hráče, který hráje sám pět kol a počítají se dosažené body. Druhá je pro dva hráče. Tato varianta se hraje na dvou počítacích, které zobrazují společnou hrací plochu a hrací kameny hráčů. Pro publikum se ještě hrací plocha promítá na velké plátno nad hlavy obou hráčů. Ovládání je přizpůsobeno dotykovým obrazovkám.
hra Video SMS
Program vytvořený pro farmaceutickou firmu, která jej použila na kongresu pro pobavení účastníků u jejich stánku. Cílem hry je napsat na svém mobilním telefonu text SMS, který si hráč musí zapamatovat (reklamní zdělení). Háček je v tom, že ruka, která drží mobilní telefon je zasunuta do neprůhledného boxu. Její obraz, který je snímám kamerou uvnitř boxu je přenášen na obrazovku. Počítač zároveň měří čas psaní. Na první pohled jednoduchá hra poskytne až nečekaně hodně zábavy. Výsledkem je listina hráčů a podklad pro předání cen poslední den kongresu.
hra Riskuj
Hra na motiv známě televizní soutěže včetně přihlašovacích tlačítek. Hra má za cíl pobavit účastníky výstavy a zároveň za pomoci velmi jednoduchých otázek vychválit výrobky zadavatele. Vítěz vždy obdržel reklamní předmět.
messaging systém
Pro potřeby organizátora kongresu jsme vyrobili jednoduchý systém, který shromažďoval krátké vzkazy účastníků kongresu, které se pak objevovali na obrazovkách rozmístěných po prostorách kongresového centra. Systém bylo možné obsluhovat pomocí celkem 8 terminálů. Za 4 dny konání akce bylo zaznamenáno 1424 vzkazů a jejich průměrná "životnost" byla cca 6 minut.
registrace účastníků
Tento projekt obsahoval zracování webové registrace pro účastníky kongresu. Z důvodu očekávané účasti kolem 10.000 lidí bylo nutné použít pro úschovu dat MS SQL server, který běžel spolu s aplikací (ASP) na vyhrazeném serveru. Aplikace registrovala účastníky po vyplnění velmi složitého (cca 180 položek) formuláře. Ten obsahoval i rezervaci všech doprovodných akcí a řešil i ubytování. Byl použit SSL protokol pro zajištění vyšší bezpečnosti, protože spolu s osobními daty účastníků, byl systém použit i pro platby registračních poplatků pomocí kreditních karet. Po zaregistrování účastníci obdrželi své vstupní údaje (jméno a heslo) pro možnou pozdější změnu svých údajů nebo pro doobjednání dalších doprovodných akcí. Výstupem z tohoto komplexního systému byly mimo jiné i podklady pro tisk jmenovek a potvrzení o účasti.
on-site registrace
Tato práce měla za cíl zajistit registraci účastníků na místě konání akce (KCP), kteří přijeli na poslední chvíly. Pomocí formuláře, který běžel na 5 počítačích v předsálí se data dostávala do serveru, který zcela automaticky počítal poplatky za účast a tiskl jmenovky, účtenky a potvrzení o účasti.
zasílání abstrakt
Tato webová aplikace zajišťovala sběr abstrakt od jednotlivých řečníků, pomocí formuláře umístěného na intenetu. Jednotlivý řečníci posílali své příspěvky do databáze. Po přidělení identifikace (jméno a heslo) bylo možné tento příspěvek upravovat a doplňovat. Skupina recenzentů zárověň vše pročítala a na základě jejího posouzení byl sestavován plán kongresu. Výsledkem systému byl také tiskový podklad pro vydání abstrakt v kongresovém katalogu.
pokladní software
Tento speciální software byl určen pro obsluhu pokladen během trvání kongresu. Jeho úkolem bylo evidovat veškerý pohyb peněz v kongresových pokladnách a tisk potvrzení o příjmu pro platící účastníky. Program pracoval s cekem 16 různými měnami, které přepočítaval na Kč. Evidoval i platby pomocí kreditních karet. Jeho výstupem byl okamžitý stav pokladny (hotovost všech 16 měn i suma stržená z kreditnách karet) a databáze jednotlivých plateb.
evidence pracovníků
Program vedl evidenci pracovníků, kteří se podíleli na přípravě akce MMF 2000. Mezi údaje, které databáze o jednotlivých lidech evidovala patřila i fotografie. Výstupem byl jednak seznam pracovníků rozčlěněný podle nejrůznějších kritérií pro bezpečnostní složky, které zajišťovali tuto akci tak i tisk jmenovek s fotografií a čárovým kódem.
Technika k pronájmu
T.R.I., s.r.o.
Tiskařská 12
Praha 10 - Malešice
100 00

Tel.: 777 101 413
E-mail: info@tri.cz
 
T.R.I. © 2017