CZ
EN

Podporujeme

  Během naší práce se snažíme podporovat také akce, které nepřinášejí zisk, ale něco co je pro nás také důležité. Je to pocit, že jsme naší technikou nebo prací pomohli na projektech neziskových organizací.
Orbis 2006
V létě 2006 jsme se stali hlavním partnerem skautského srazu ORBIS 2006, který se konal v Brně. Dodali jsme techniku potřebnou pro organizaci i pro pořádání různých kurzů v celkové ceně cca 600.000,- Kč. Techniky během akce prošla zatěžkavácí zkoužkou, neboť celý kemp se po průtrži mračen ocitl pod vodou včetně části naší techniky.
Člověk v tísni
Této organizaci občas půjčujeme techniku. Samozřejmě zdarma. Již našich služeb využili asi pětkrát. Jeden z našich notebooků se s jejich spolupracovníkem podíval i do Běloruska.
Anifest 2008
Stali jsme se jedním z partnerů přehlídky animovaných filmů Ozvěny Anifestu 2008 v Teplicích. Naše techniky byla použita v kurzech animace pro děti. Prý s velkým úspěchem.
Galerie CIANT
Pro tuto galerii zajišťujeme techniku pro realizaci jejich multimediálních projektů. Počítače, dotykové LCD monitory a projekce využívá nejvíce Darina Alster.
školka Ovčáry
Pro školku v Ovčárech jsme zajistili počítače. Také využili volnou kapacitu našeho grafika a našich tiskáren pro tisk dětského kalendáře, který se prodával na vánočních akcích školky.
Technika k pronájmu
T.R.I., s.r.o.
Tiskařská 12
Praha 10 - Malešice
100 00

Tel.: 777 101 413
E-mail: info@tri.cz
 
T.R.I. © 2017