CZ
EN

O nás

 

Společnost T.R.I. vznikla spojením dvou menších firem v roce 1997 jako společnost se zaměřením na kompletní zabezpečení všech svých klientů výpočetními a kancelářskými systémy a spotřebním materiálem.

Postupem času jsme se začali soustředit na pronájem výpočetní a kancelářské techniky. Dnes představují pronájmy a služby s tím spojené hlavní obor naší činnosti. Jsme schopni zajistit kompletní technické řešení Vaší akce. Od počítačů, notebooků, monitorů, sítí, tiskáren, scannerů, kopírek, faxů, telefonů přes ozvučení, projekce a světla až například po tvorbu prezentací. Během akcí jsme samozřejmě schopni zajistit technický dohled a zprostředkovat připojení k internetu. Některé z těchto činností zajišťujeme ve spolupráci s našimi subdodavateli.

Část naší společnosti se zabývá tvorbou webových projektů a zákaznického softwaru. Specializujeme se na software pro podporu akcí, jako je například registrace účastníků kongresu, informační kiosky, reklamní presentace, zpracování dat a podobně.

Od samého počátku se všichni ve společnosti T.R.I. snažíme maximálně vycházet vstříc všem našim klientům a jejich mnohdy náročným požadavkům a věříme, že se nám to daří a že i Vy budete s našimi službami spokojeni.

Ing. Josef Blecha

Ing. Josef Blecha


Další údaje:

  • IČ: 25605569
  • DIČ: CZ 25605569
  • bankovní spojení: ČSOB 74001153 / 0300
  • společnost vedená u rejstříkového soudu v Praze ve složce č. C54196
Technika k pronájmu
T.R.I., s.r.o.
Tiskařská 12
Praha 10 - Malešice
100 00

Tel.: 777 101 413
E-mail: info@tri.cz
 
T.R.I. © 2017